همراه موزیک در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند و همچنین در پایگاه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد ثبت شده است آهنگ های سایت کاملا مجاز بوده و موزیک های قرار گرفته شده با کسب رضایت صاحب اثر بوده
دانلود آهنگ جدید ایرانی و پر طرفدار با لینک مستقیم و با دو کیفیت متفاوت

دانلود آهنگ جدید

صحبت های حسین علیزاده درباره رفتار نوازندگان

21 فوریه 2021

شما نوازندگان باید مثل یک قهرمان ملی رفتار کنید ( حسین علیزاده )

آهنگ‌ساز برجسته به تماشای تمرین ارکستر ملی پرداخت

حسین علیزاده

 

همراه موزیک – «حسین علیزاده» با حضور در تالار وحدت به تماشای تمرین ارکستر ملی ایران که در حال آماده‌سازی برای جشنواره موسیقی فجر است، نشست.

ارکستر ملی ایران در سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر، قطعه «سلام» حسن کسایی را با تنظیم ارکستر حسین علیزاده روی صحنه می برد. علیزاده ضمن تماشای تمرین نوازنگان ارکستر با آنها به گفتگو نیز پرداخت.

وی با اشاره به زنده یاد حسن کسایی و قطعه «سلام» گفت: «بیست سال پیش که قرار بود بزرگداشتی برای استاد کسایی برگزار کنیم، استاد فخرالدینی، استاد روشن روان و من مسئولیت تنظیم قطعات استاد کسایی را برای ارکستر داشتیم که با ذوق و شوق فراوان در مدت کوتاهی آن را آماده و تقدیم استاد کردیم. امروز من با انرژی خیلی خوبی از اینجا می روم و شما من را تشویق می‌کنید که باز هم برای دیدن این ارکستر زیبا و جوان بیایم، قطعه بنویسم و لذت ببرم. من از حس بودنتان و حسی که دسته جمعی ایجاد می‌کنید و به ما زندگی می‌دهید، خوشحالم. واقعا تبریک می‌گویم و امیدوارم این روند موثر تداوم داشته باشد.»

او در بخش دیگری از سخنانش بیان کرد: «امروز ما باید سرمان را بالا نگه‌ داریم که این همه فرهنگ غنی داریم. مراقب باشیم آن را از دست ندهیم و قدر این ارکستر که اسمش ارکستر ملی است را بدانیم چرا که مسئولیتش سنگین است. بدانیم چرا به آن ملی می‌گویند و مثل یک قهرمان ملی باید وقتی اسمش را می‌شنوید اشک در چشمانتان بیاید و احساس غرور و هویت کنید. ارکستر ملی می‌تواند هویت موسیقی ما باشد و من دست تک تک شما را می فشارم.»

صحبت های حسین علیزاده


لینک کوتاه مطلب

https://hamrahmusic.me/?p=24584

برچسب ها

آهنگ های مشابه